Powrót do Burgundii. Na dłużej!

Witajcie! Brak wpisów na blogu był spowodowany wielkim, pozytywnym zamieszaniem, które panuje obecnie w naszym życiu. Spełnia się właśnie jedno z moich marzeń o przeprowadzce do „wielkiego miasta”! W czerwcu wracamy do Burgundii i zamieszkamy w Dijon :) Osobiście uwielbiam to miasto i już nie mogę się doczekać momentu, w którym zostaniemy tam z mężem na dłużej. To nie będzie koniec naszej wędrówki po Francji ale w Dijon zamieszkamy na minimum rok więc pomysłów na nowe posty na pewno nie zabraknie!

Proszę Was, moi Drodzy Czytelnicy o jeszcze odrobinę cierpliwości. Muszę się skupić obecnie na przeprowadzce, która spędza mi odrobinę sen z powiek (pakowanie + rozpakowywanie) i ogarnianiu rzeczywistości w nowym mieście. Mam nadzieję, że w połowie czerwca będę mogła do Was wrócić ze świeżutkim wpisem, już z burgundzkiej ziemi :)

Oczywiście w momencie zmian pojawia się nostalgia… W Pontarlier spędziliśmy mnóstwo sympatycznych chwil, sporo zwiedziliśmy i zapamiętamy czas tutaj spędzony jak najbardziej pozytywnie. Góry, czyste powietrze, przestrzeń i spokój – tak mogę pokrótce opisać 2 lata spędzone w regionie Franche-Comte. Cieszę się jednak na nową przygodę i mieszkanie w Dijon ponieważ zdecydowanie jestem osobą, która lubi energię dużych miast :)

Tymczasem małe przypomnienie z naszej wycieczki do Dijon w kwietniu 2013 roku.

Miłego popołudnia!

Reklamy

6 myśli nt. „Powrót do Burgundii. Na dłużej!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s